Каталог продукції
Підписатися на розсилку
Якщо бажаєте отримувати інформацію щодо нових виробів, впишіть свою адресу email:
 
Завантажити прайс-лист
Відправте заявку
Дилери SATEL в Україні
Сертифікати

Про компаніюКомпанія «ДІФЕНС» працює на ринку безпеки України з 1998 року і займається поставками обладнання провідних світових виробників для систем охоронної та пожежної сигналізації, контролю доступу, моніторингу та дистанційного керування.

Відмінними особливостями роботи компанії є професійний підхід, адаптація імпортної техніки до умов українського ринку, технічна підтримка для клієнтів, сертифікація виробів і виробництв партнерів.

Компанія «ДІФЕНС» понад 10 років є офіційним дистриб'ютором компаній SYSTEM SENSOR, SATEL, ELMES ELECTRONIC. Завдяки встановленим партнерським відносинам з багатьма операторами ринку безпеки Україні компанія здійснює комплектацію практично будь-яким обладнанням для систем безпеки відповідно до побажань замовника.

У 2012 році компанія «ДІФЕНС» отримала статус ексклюзивного дистриб'ютора SATEL в Україні. Фірма SATEL займається проектуванням та виробництвом електронних пристроїв охоронної сигналізації найвищої якості. Асортимент продукції фірми SATEL включає, перш за все, приймально-контрольні прилади, оповіщувачі, сповіщувачі, станції моніторингу, радіоконтролери та блоки живлення. Як обладнання, так і його програмне забезпечення, створюються на основі новаторських технологічних рішень, розроблених висококваліфікованим інженерно-технічним персоналом. Постійні капіталовкладення в нові технології забезпечили фірмі SATEL провідну позицію на світовому ринку. Виробничий процес, в якому використані сучасні технологічні лінії провідних світових виробників, майже повністю автоматизований, що гарантує збереження незмінних технологічних умов і дозволяє виготовляти практично безвідмовні продукти. Застосування передових технологій у виробництві і постійна взаємодія з постачальниками кращих вузлів і деталей забезпечує високий рівень техніки, що випускається. Висока продуктивність і універсальність машинного парку дозволяють підтримати привабливі ціни для повного асортименту продукції SATEL. Якість продукції контролюється на кожному етапі - від фази розробки проекту і до здачі головного прототипу в виробництво - кожний виріб має обов'язково задовольняти цілому ряду вимог, крім того, воно підлягає багаторазовому тестування, завдяки чому воно характеризується оптимальними якостями, такими як надійність, зручність монтажу та використання.

«Систем Сенсор Фаир Детекторс» - російське виробничий підрозділ світового лідера - компанії System Sensor. Кожен четвертий димовий пожежний сповіщувач в світі виробляється компанією System Sensor на восьми заводах: у США, Канаді, Мексиці, Італії, Англії, Китаї, Індії та Росії. Штаб-квартира знаходиться в США, а виробничі і торговельні підрозділи - на всіх ключових ринках світу. Кожне з підприємств випускає продукцію, орієнтовану на місцевий ринок. Адже тільки будучи присутнім на ринку можна створювати те, що найбільшою мірою враховує умови експлуатації, відповідає кліматичним умовам, відповідає ціновим очікуванням, стандартам і нормативам. System Sensor - визнаний світовий лідер в області розробки і виробництва високоякісних сповіщувачів, оповіщувачів та інших компонентів систем пожежної безпеки. Сьогодні частка компанії - 25% світового обсягу виробництва димових пожежних сповіщувачів! Т.ч. кожен четвертий пожежний сповіщувач сходить з конвеєрів заводів System Sensor.

Компанія Elmes Electronic з 1990 року виробляє бездротове обладнання для дистанційного керування і охоронної сигналізації високої європейської якості. Слідуючи потребам наших клієнтів фірма проектує і виготовляє широкий діапазон бездротових датчиків, контрольних панелей і приладів радіокерування. Вся продукція Elmes Electronic, від комплектів радіоуправління до бездротових датчиків сигналізації проста у використанні і зрозуміла, як професіоналу, так і аматору. Технологія поверхневого монтажу друкованих плат SMD, автоматизований робочий процес, тестування готової продукції гарантують надійність і якість продуктів Elmes Electronic.

Компанія «Діфенс» постійно приймає участь у галузевих виставках, публікує статті у профільних журналах і проводить ряд інших заходів з популяризації продукції постачальників. Працюючи з нами, Ви отримуєте сучасне, функціональне, якісне та бюджетне обладнання, а також можете скористатися технічною підтримкою, послугами з налагодження та маркетинговим супроводом. Запрошуємо Вас до взаємовигідної співпраці!